Memoriál Dany Onderkové

Bez názvu

Vážení přátelé, kamarádi a příznivci adrenalinových sportů. Rok uplynul jako voda, a my DIRTY RIDERS z.s. Vás tímto chceme všechny pozvat na 5. ročník memoriálu DANY ONDERKOVÉ mountainboardových závodů. Memoriál se bude letos konat v již tradičním termínu a to od 17.06.2016 do 19.06. 2016, kdy hlavní vzpomínkové, závodní a společenské klání proběhne v sobotu 18.06.2016. Místem konání je opět jako v předešlých ročnících horská chata Doroťanka na česko (resp.moravsko-slezsko)-slovenském pomezí, kousek cesty od známé hory Bílý kříž. Samozřejmě, aby jste za námi trefili tak přidáváme odkaz na mapě:

!!! KUDY TUDY NA MEMORIÁL !!! MEMORIÁL HERE !!!

Pro letošní rok si náš organizační tým připravil opět drobné úpravy závodního dne a na večer přidání dalších dvou kapel do kulturního programu, tak aby se nám opět standard akce navýšil a vy účastníci i návštěvníci si opět přišli na své. Nic se však nemění na tom, že by se událost opět měla stát setkáním přátel, známých, kamarádů a vyznavačů adrenalinových sportů se vzpomínkou na naši rajderku číslo 1 DANU ONDERKOVOU. A proto je pro Vás letos připraveno toto:

Program
PÁTEK 17.06.2016 – volné ježdění na sjezdovce a v okolí horské chaty, instalace skoku do BAGU a BAGU samotného, testování závodních tratí – welcome fire + welcome party

SOBOTA 18.06.2016
10:00 – zápis do závodů
11:00 – start DOWNHILL ATB (chinese upgrade)
12:00 – start DOWNHILL MTB
13:30 – start PARALEL SLALOM ATB/MTB
16:00 – start FREESTYLE JAM – na připravených skocích a bagu
17:30 – vyhlášení výsledků závodů
19:30 – koncert kapel
BOBESH – grunge folk – Frýdek-Místek
KATAPULT REVIVAL – rock – Doroťanka
FELL ON MAD DAYS – alternative rock – Frýdlant nad Ostravicí
ATTACKCO – crossover, mishmash – Kunčice pod Ondřejníkem
NIRVANA REVIVAL FECAL MATTERS – nirvana+systém of the down – Frýdek-Místek

NEDĚLE 19.06.2016 – chil out sesion, foto sesion, free day party

Startovné pro účastníky závodů: 100 kč (v ceně pivo + klobása)

Dále na letošním memoriálu DANY ONDERKOVÉ bude letos poprvé vypsána startovní listina v kategorii MASTERS tzn. borci starší 40.let věku včetně.

Sjezdovka: vybavená „moderním“ vlekem poma v délce 150 m, vlek pojede dle zájmu po celou dobu konání akce.

Doporučujeme ubytování Horská Chata Doroťanka částečně nově zrekonstruovaná chata s ubytovací kapacitou 45 lůžek ve 2,3,4,6 lůžkových pokojích, zrekonstruované sociální zařízení. V případě zájmu o ubytování prosím kontaktujte GRAMCE buďto na čísle 604 468 939 nebo mailu jankramosil@seznam.cz z důvodu registrace vašeho ubytování. Cena za ubytování je 250 Kč/noc a to včetně snídaně.

Stravování a pitný režim: zajišťuje Horská Chata Doroťanka opět v lidových cennách s příjemnou obsluhou, kdy celý personál se na Vás všechny návštěvníky již moc těší. Letošní rok pro naši akci chata připravila prodej nápojů po celých baleních za ceny shodné s maloobchodními cenami.

Terenologie v okolí: zejména lesní a luční cesty s možnými sjezdy na mountainboardu i kole + bonus v okolí dostupné i asfaltové sjezdy pro longboard tudíž prkýnka všech druhů s sebou.

Na závěr snad už jen dodáváme, že celý DIRTY RIDERS team se na Vás opět moc těší a samozřejmě Vás všechny zve na tuto jedinečnou akci konanou v samotném nitru malebných beskyd. Takže všichni milovníci adrenalinu naviděnou …

plakát mdo5 official

jo a videa z minulých rošníků …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *