Tábory

!!! KAPACITA TÁBORA VISALAJE 2021 – NAPLNĚNA !!!

LETNÍ TÁBOR – VISALAJE – 14.08.2021 – 21.08.2021


Náš tým ve spolupráci s přáteli pořádá již popáté rodinný tábor na čerstvém vzduchu v malebném prostředí moravsko-slezských Beskyd, kdy letos prožijeme skvělý týden na horské chatě TJ Sokol Staré Město, Skiareál Visalaje.

Zde máte pár důležitých informací pokud jste se rozhodli Vaše dítě vypustit na náš tábor a čím na něj dítě vybavit.

Tak jako v minulém roce Vaše děti nastoupí na tábor v jiném místě než se koná. Toto proběhne první den 14.08.2021 v 8:00 hod. na parkovišti VISALAJE. Důvodem je opět zabránění nástupního zmatku dětí na tábor a navíc minulý rok se toto osvědčilo. Pokud se s organizátory nedohodnete jinak prosíme o dodržení času a způsobu předání Vašeho dítěte na tábor. Při předání dítěte předejte prosím léky a prohlášení o bezinfekčnosti dítěte zdravotníkovi nebo jím pověřené osobě.


Místo nástupu na mapě:

Svému dítěti prosím sbalte zhruba toto:
Oblečení: 7x spodní prádlo, 7x ponožky, 2x teplé ponožky, 5x tričko s krátkým rukávem, 2x tričko s dlouhým rukávem, 2x kraťasy, 2x mikina, 2x tepláky, větrovka, nepromokavá bunda nebo pláštěnka, čepice nebo kšiltovka, šátek, plavky, pyžamo
Boty: 2x tenisky, 1x sandály, pevnější sportovní/turistické boty, holínky
Hygienické potřeby: ručník, kartáček na zuby a pasta, mýdlo, hřeben, kapesníky,
Ostatní: Spacák, karimatka ( děti budou spát 1 noc venku), repelent, baterka + baterie, batoh/batůžek (na výlet, výpravu), pytel na špinavé prádlo, repelent, sluneční brýle, krém na opalování, rukávky/ kruh na plavání, psací potřeby/ pastelky, dopisní papír, pohled (s nadepsanou adresou u menších dětí),hudební nástroj (kdo chce a má), láhev na pití, plyšový mazlíček, kapesné, léky (pokud dítě nějaké užívá)

 • Kapesné děti potřebují jen na vlastní útratu během výletů a vycházek do okolí.
 • Veškeré oblečení a vybavení doporučujeme podepsat!
 • Co nebude potřeba: řetízky, prstýnky, cennosti, audio technika, iPody, mobily určitě ne – zakázány, atd.( vedoucí budou mít své telefony stále u sebe, takže se můžete spojit se svým dítětem kdykoli !!! )
 • Konec tábora je 21.08.2021 kdy si své děti již vyzvednete do 11:00 hod. na horské chatě TJ Sokol Staré Město, Skiareál Visalaje (viz. adresa na přihlášce). Při předání Vám vysvětlíme kde se chata nachází a jak se k ní dostanete.
 • Pokud se Vám zdá že zde nějaká důležitá informace chybí obraťte se prosím na organizátory tábora (kontakty jsou uvedeny níže).
 • Dále prosíme o vypsání přihlášky na tábor, naskenování a zaslání na níže uvedenou emailovou adresu vedoucího tábora.
 • Zaplacení zálohy za účast na táboře ve výši 1500 Kč do 30.06.2021 na účet DIRTY RIDERS, z.s. číslo 2201638309/2010 vedený u Fio banka a.s. Do předmětu platby nezapomeňte uvést jméno a příjmení vašeho dítěte. Účet je transparentní proto i Vy si můžete zkontrolovat, že byla Vaše záloha připsána. Druhou platbu rovněž ve výši 1500 Kč poté na ten samý účet a to do 31.07.2021. Děkujeme !!!
 • Kontakt :
  DIRTY RIDERS, z.s.
  Kunčičky u Bašky 177, 739 01, Baška
  Vedoucí tábora, zdravotník – Jan Kramosil – 604 468 939
  Email: jankramosil@seznam.cz

Pokud se rozhodnete Vaše dítě vyslat na náš tábor zde jsou nezbytné dokumenty, které je třeba vyplnit, naskenovat a poslat na výše uvedenou adresu vedoucího tábora.

!!! KAPACITA TÁBORA VISALAJE 2021 – NAPLNĚNA !!!