Tábory

!!! KAPACITA LETNÍHO TÁBORA DOROŤANKA 2020 VYČERPÁNA !!!

LETNÍ TÁBOR – DOROŤANKA – 16.08.2020 – 23.08.2020


Náš tým ve spolupráci s přáteli pořádá již počtvrté rodinný tábor na čerstvém vzduchu v malebném prostředí moravsko-slezských Beskyd a to na horské chatě Doroťanka.

Zde máte pár důležitých informací pokud jste se rozhodli Vaše dítě vypustit o táboře a čím dítě na něj vybavit.

Základní informací je, že jsme pro letošní rok změnili způsob předávání dětí na tábor. Toto proběhne první den 16.08.2020 v 8:00 hod. na místě které se nalézá při cestě na Bílý Kříž u odbočky do údolí Černé Ostravice (viz. Mapa). Důvodem je změna dopravní dostupnosti horské chaty Doroťanky ze strany CHKO Beskydy a také zabránění nástupního zmatku dětí na tábor. Pokud se s organizátory nedohodnete jinak prosíme o dodržení času a způsobu předání Vašeho dítěte na tábor. Při předání dítěte předejte
prosím léky a prohlášení o bezinfekčnosti dítěte zdravotníkovi nebo jím pověřené osobě.


Zeměpisná poloha místa nástupu dítěte na tábor: 49.4947467N, 18.5285492E
Místo nástupu na mapě:


Svému dítěti prosím sbalte zhruba toto:
Oblečení: 7x spodní prádlo, 7x ponožky, 2x teplé ponožky, 5x tričko s krátkým rukávem, 2x tričko s dlouhým rukávem, 2x kraťasy, 2x mikina, 2x tepláky, větrovka, nepromokavá bunda nebo pláštěnka, čepice nebo kšiltovka, šátek, plavky, pyžamo
Boty: 2x tenisky, 1x sandály, pevnější sportovní/turistické boty, holínky
Hygienické potřeby: ručník, kartáček na zuby a pasta, mýdlo, hřeben, kapesníky,
Ostatní: Spacák, karimatka ( děti budou spát 1 noc venku), repelent, baterka + baterie, batoh/batůžek (na výlet, výpravu), pytel na špinavé prádlo, repelent, sluneční brýle, krém na opalování, rukávky/ kruh na plavání, psací potřeby/ pastelky, dopisní papír, pohled (s nadepsanou adresou u menších dětí),hudební nástroj (kdo chce a má), láhev na pití, plyšový mazlíček, kapesné, léky (pokud dítě nějaké užívá)

 • Kapesné děti potřebují jen na vlastní útratu během výletů a vycházek do okolí.
 • Cestovné a vstupné na výlety je již v ceně tábora.
 • Veškeré oblečení a vybavení doporučujeme podepsat!
 • Co nebude potřeba: řetízky, prstýnky, cennosti, audio technika, iPody, mobily určitě ne – zakázány, atd.( vedoucí budou mít své telefony stále u sebe, takže se můžete spojit se svým dítětem kdykoli !!! )
 • Konec tábora je 23.08.2020 kdy si své děti již vyzvednete do 10:00 hod. na horské chatě Doroťanka. Při předání na začátku tábora Vám vysvětlíme cestu tak, abychom společně co nejméně zatížili životní prostředí :-).
 • Pokud se Vám zdá že zde nějaká důležitá informace chybí obraťte se prosím na organizátory tábora (kontakty jsou uvedeny níže).
 • Dále prosíme o zaplacení zálohy za účast na táboře ve výši 1600 Kč do 21.06.2020 na účet DIRTY RIDERS, z.s. číslo 2201638309/2010 vedený u Fio banka a.s. Do předmětu platby nezapomeňte uvést jméno a příjmení vašeho dítěte. Účet je transparentní proto i Vy si můžete zkontrolovat, že byla Vaše záloha připsána.
 • Kontakt :
  DIRTY RIDERS, z.s.
  Kunčičky u Bašky 177, 739 01, Baška
  Vedoucí letního tábora – Petra Dostálová – 737 823 909
  Zástupce vedoucí tábora a zdravotník – Jan Kramosil – 604 468 939
  Email: petanlinka@seznam.cz, jankramosil@seznam.cz

Pokud se rozhodnete Vaše dítě vyslat na náš tábor zde jsou nezbytné dokumenty, které je třeba vyplnit a zaslat na jednu z výše uvedených emailových adres. Děkujeme.

!!! KAPACITA LETNÍHO TÁBORA DOROŤANKA 2020 VYČERPÁNA !!!